kemp SELENGE

Ukázka kočovného života zdejších obyvatel v typické oblasti Mongolska.


POPIS

Zavedeme vás do překrásné stepní krajiny, která je bohatá na zeleň a nádherné květiny, jíž vláhu dodává největší mongolská řeka Selenge, která napájí jezero Bajkal. Údolí řeky je obklopené horami pod azurově modrým nebem, v jehož výšinách se vznášejí orli a orlosupy.

Vyjeďte si na koních v nezničené příroděve společnosti místních obyvatel. Ochutnejte tradiční mongolské speciality, zažijte lidovou kulturu a písně. Přijměte pozvání do skromných příbytků nomádských rodin, s nimiž strávíte nezapomenutelné večery u ohně za vyprávění, ze kterých se tají dech. Vyzkoušejte si tradiční řemesla a lukostřelbu, okuste jejich svobodný život, navštivte posvátná místa, jejichž mystično vás naplní energií a vyrovnaností. Příjemně teplé počasí utváří skvělé podmínky pro pěší túry po okolních horách, sjíždění řeky raftem, koupání, nebo i cyklistice po členitém terénu.

Náš nejluxusnější, nadstandardně vybavený kemp s nově vybudovanými apartmány vám poskytne komfort po náročných výpravách. Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, jídelnou a společenskou místností. Česky a slovensky mluvící průvodce vás bude doprovázet a dotvoří vám tak obraz starobylé mongolské kultury.

GALERIE


CK Ingol - spol. s.r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

603 164 061
577 211 115

Ingol
X

Zákaz kopírování

Na veškerý obsah stránek se vztahují autorská práva